Весняна онлайн-школа – день четвертий

Дата: 02.04.2021 14:51

01.04.2021р. продовжила роботу весняна онлайн-школа з підготовки учнів 11-х класів до ЗНО – 2021. Четвертий день занять з історії України розпочала вчителька історії Новоселицького ліцею Обершт Оксана Іванівна. Було опрацьовано теми: « Україна в роки Другої світової війни» та «Україна в перші повоєнні роки (1945- початок 1950-х рр.) Продовжила роботу вчитель історії Новоселицького закладу загальної середньої освіти №3 – Дроздовська Світлана Альбертівна , яка презентувала теми: «Україна в умовах децентралізації та в період загострення кризи радянської системи». Завершальні лекції презентувала вчитель історії Маршинецького НВК – Грішка Альона Вікторівна. Учні прослухали теми: «Відновлення незалежності України», «Становлення України як незалежної держави» та «Творення нової української літератури».

Щиру дякуємо педагогам за титанічну працю!