З Міжнародним днем МИРУ!

Дата: 21.09.2021 11:05

Мир на землі — це затишок і тиша,
Це сміх дитячий і душі політ,
Коли поет чарівні вірші пише
Про незвичайний, дивовижний світ.
Мир на землі — це росяні світанки,
Краса і творчість, пісня у гаях.
Мир на землі — це вечори і ранки
Із радістю і щастям у серцях.
Мир на землі — це дім і мама, й тато,
Й любові стільки — просто через край!
Це та земля, де щастя є багато
І в кожній хаті — хліба коровай.

Надія Красоткина

У 1981 році своєю резолюцією Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Він покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.
День миру в Україні встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня – в Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру.
Для деяких з нас мир - це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять до школи. Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі цей дар - не більше ніж  мрія.  З 2014 року для багатьох українців мрія стала головною в їх житті.
Нехай вересневий міжнародний день миру принесе у ваші оселі тепло, відігріє серця! Бажаємо кожному з вас стати добрішим! Нехай підуть назавжди злість, образа і чорні думки! Привітайте з цим чудовим святом всіх своїх близьких, друзів і навіть давніх ворогів! Давайте усім миром запустимо естафету добра на всій Землі!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)