Навчально-практичний онлайн-семінар для вчителів математики

Дата: 10.05.2022 13:28

10 травня на базі КУ «Центр ПРПП» в рамках Програми професійного розвитку педагогічних працівників-2022 відбувся навчально-практичний онлайн-семінар для вчителів математики закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської територіальних громад.

Розпочався захід із ґрунтовного та змістовного виступу Ольги Біляніної, методиста науково-методичного центру предметів природничо-математичної та інформаційної-технологічної галузей КЗ «Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області». Ольга Ярославівна детально проаналізувала зміст науково-методичного супроводу організації, підготовки та проведення національного мультипредметного тесту в 2022 році. В ході практичної частити свого виступу Ольга Ярославівна, за участі педагогів, детально проаналізувала види, форми та структуру завдань НМТ, надала вичерпні інструкції та рекомендації щодо підготовки учнів до НМТ.

Про якісне запровадження формувального оцінювання учнів 5 класів у 2022/2023 році із вчителями математики спілкувалася Анастасія Костіна-Кніжницька, головний спеціаліст відділу освіти Новоселицької міської ради. Анастасією Вікторівною запропоновано зразки інструментарію для здійснення формувального оцінювання, акцентовано увагу на необхідності урізноманітнення видів та засобів оцінювання, надані рекомендації щодо ресурсів, які можуть бути використані для запровадження власних моделей оцінювання результатів навчальної діяльності.

Ірина Катан, консультант КУ «Центр ПРПП» запропонувала педагогам-учасникам зібрання підбірку актуальних інтернет-ресурсів, які можуть бути корисними для роботи саме вчителям математики. Ірина Валеріївна проаналізувала інтерфейс та функціонал сайтів, дала поради щодо швидкого їх опанування.

Наприкінці зустрічі, директором КУ «Центр ПРПП» Сергієм Власовим із вчителями математики пропрацьовано трудові функції та посадові обов’язки вчителя в контексті нового професійного стандарту. Сергій Анатолійович детально роз’яснив обов’язки педпрацівників у контексті рівня професійних компетентностей, дав поради щодо формування індивідуальної траєкторії професійного розвитку на діагностичній основі.

Всі матеріали зустрічі розміщено у Viber-групі фахової спільноти вчителів математики.