Ділимось досвідом з колегами!

15 березня на базі Новоселицького ліцею №2 відповідно до плану роботи ІППО ЧО проводився обласний методичний практикум для вчителів румунської мови та літератури "Сучасний урок - спільна робота учителя та учнів".

15:12 18.03.2024

Навчаються вчителі предмету «Захист України»

Питання патріотичного виховання молоді завжди було і залишається одним із найважливіших. Патріотичне виховання – це не мода, не робота одного дня чи навіть року. Досвід роботи шкіл показує, що виховання учнів  у дусі постійної готовності до захисту своєї Вітчизни необхідно проводити систематично, цілеспрямовано та наполегливо.

16:47 14.03.2024

Презентація та обговорення Дорожньої карти

За організації Міністерства освіти і науки України та сприяння Ради Європи у Києві презентували Дорожню карту щодо створення умов для підвищення якості навчання державною мовою та мовами корінних народів і національних меншин (спільнот) у закладах загальної середньої освіти України на 2023-2027 роки.

12:40 11.03.2024

Цифровізація освіти – крок у майбутнє

У Чернівцях відбувся обласний форум «Стратегічна сесія цифровізації освітньої галузі Буковини» під гаслом: майструємо крила для польоту в «Мрію». Захід об’єднав понад 300 учасників: голів громад, начальників управлінь у сфері освіти, директорів шкіл. У форумі взяла участь і делегація освітян Новоселицької громади.

10:47 11.03.2024

Знай наших! Педагоги Новоселицької громади вкотре доводять: вони – кращі з кращих!

Відбувся XVIII Всеукраїнський фестиваль–конкурс «Учитель року предметів духовно–морального спрямування – 2024», в якому заклади освіти Новоселицької громади представляла вчитель та заступник директора з навчально-виховної роботи Рингацької гімназії Ірина Іллівна Ватаманюк.

10:04 26.02.2024

Відкривай та розвивай!

На минулому тижні Новоселицька громада отримала 33 навчально-розвиткових боксів "Відривай та розвивай" для закладів дошкільної освіти.

10:03 26.02.2024

ПАМ’ЯТАЄМО ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ…

20 лютого в Україні відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми віддаємо шану, всім тим, хто загинув заради європейського майбутнього нашої країни, хто боровся заради справедливості й законності в Україні.

10:04 20.02.2024