З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Українські традиції – серед найкрасивіших у світі. І День вишиванки – одна з них, цих красивих традицій. Започатковане у 2006 році, це свято одразу «прижилось». Бо вишиванка – це те, що передалось нам з молоком матері, це дизайн-код нації. І ми носимо її як одяг от-кутюр. А будній день для свята вибрали невипадково – аби показати, що вишиванка частинка нашого життя.

12:30 18.05.2023

КРЕАТИВНИЙ РЮКЗАК ПО-ДОВЖОЦЬКИ

Навчальний рік добігає кінця і вам так набридли портфелі – як учням, так і вчителям?! А ви пробували носити шкільне приладдя в тайстрі, чи може в контейнері для продуктів? Або в кошику чи навіть… у відрі. А нумо спробуйте. Довжоцькі гімназисти це зробили. Минулої середи в закладі зорганізували День креативного рюкзака.

12:28 18.05.2023

Швидше! Вище! Сильніше!

Учителі фізичної культури закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської територіальних громад зустрілися в рамках діяльності фахової спільноти. Зустріч відбулася на базі Новоселицького ліцею №3.

16:06 17.05.2023

НОВОСЕЛИЦЬКІ ЛІЦЕЇСТИ – У «СУЗІР’Ї ТАЛАНТІВ БУКОВИНИ»

Минулої неділі в Літньому театрі Чернівців презентували інформаційно-іміджеву збірку «Сузір’я талантів Буковини». Книга побачила світ напередодні і відкрила сотні імен талановитих учнів та учениць закладів освіти нашого краю, які, попри свій юний вік, уже примножують славу своєї маленької батьківщини і України.

16:02 15.05.2023

"ВІД БАТЬКА Й ДО СИНА,... ВІД МАТЕРІ ДОНІ ДОБРО ПЕРЕДАМ…"

Травень багатий на родинні свята. У його другу неділю ми вшановуємо наших матерів – найдорожчих у світі людей, які нам цей світ і подарували. А сьогодні, 15 травня – Міжнародний день сім'ї. Цю дату обрали на честь пам'яті святих Петра й Февронії, які є покровителями закоханих. Як важливо, щоб кожен і кожна пам’ятали: сім’я – найважливіше! Сім’я – це люди, які любитимуть тебе, не зважаючи ні на що. Сім’я – це добро, підтримка, любов, затишок і добробут.

11:28 15.05.2023

День матері

Коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас Свято матері.

10:21 13.05.2023

Відбувся "Тиждень інформальної освіти - 2023"

Позаду тиждень інформальної освіти, що відбувся на базі КУ "Центр ПРПП"! Тиждень інформальної освіти − міжнародна ініціатива, яка щороку проводиться під егідою ЮНЕСКО в 50 країнах світу. Так, упродовж чотирьох днів, з 9 по 12 травня, педагогічні працівники Новоселицької та Мамалигівської ТГ мали змогу приєднатися до онлайн-консультувань в рамках тижня інформальної освіти для вдосконалення своїх професійних компетентностей.

17:26 12.05.2023

ЗДО «Віночок» с.Зелений гай бере участь у проєкті «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні»

Заклад дошкільної освіти «Віночок» с.Зелений гай бере участь у проєкті «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», що реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» в рамках програми «Спільно» Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

14:58 11.05.2023

Круглий стіл для молодих та малодосвідчених фахівців психологічної служби закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти з інклюзивним навчанням

10 травня 2023 року, на базі КУ «НІРЦ», відбувся онлайн-круглий стіл для молодих та малодосвідчених фахівців психологічної служби закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти з інклюзивним навчанням на тему: «Практичний обмін досвідом із надання корекційно-розвиткових послуг та здійснення моніторингу динаміки розвитку дитини з особливими освітніми потребами за навчальний рік».

16:28 10.05.2023

Новоселицькі ліцеїсти дізнавались, як можуть долучитись до вирішення проблеми безпритульних собак на вулицях міста

Новоселицька міська рада готується до підписання Меморандуму про співробітництво з мобільною командою ТОВ «Чотири лапи Україна», яка проведе безкоштовну стерилізацію тварин у нашому місті. Роботи заплановані на серпень-жовтень, а наразі триває інформаційно-просвітницька кампанія.

16:50 09.05.2023