ГЕРОЯМ-ОДНОСЕЛЬЦЯМ ВІДДАЛИ ДАНИНУ ШАНИ

У Зеленогайському ліцеї сьогодні відкрили меморіальні дошки Героям-захисникам-випускникам навчального закладу Івану Лучаку і Олександру Осипчуку, які загинули, боронячи рідну землю.

14:04 30.05.2023

СПІЛЬНО – ДЛЯ ЗАХИСТУ І ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ

Зеленогайський дитсадок «Віночок» продовжує роботу в проєкті "Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні", який реалізує ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти" у межах СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ в Україні) для підтримки сімей з дітьми,  котрі постраждали від війни.

08:08 30.05.2023

ЦЕЙ СВІТ ВРЯТУЮТЬ ГЕРОЇ. ТАКІ, ЯК ДМИТРО ІСТРАТІЙ

Сьогодні у нього - день народження. І йому принесли квіти - оберемки, ціле море квітів. І запалили свічі - сотні свічок. Мабуть, звідти, з високих Небес, він їх побачив - тата й маму, доньку і сина, дружину, рідну школу, односельців...

17:01 28.05.2023

БЕРЕСТЯНСЬКІ ГІМНАЗИСТИ – ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

У Берестянській гімназії відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Хлопчики й дівчатка з допомогою своїх батьків, бабусь і дідусів приготували різні смаколики. І залюбки купували їх один в одного, щоб зібрати кошти для потреб наших захисників і захисниць. Загалом гімназисти вторгували 5100 гривень.

13:00 26.05.2023

Інструктивно-методична онлайн-нарада для команд ППС

25 травня 2023 року відбулася інструктивно-методична онлайн-нарада для команд психолого-педагогічного супроводу закладів освіти з інклюзивним навчанням Новоселицької та Мамалигівської територіальних громад, організована КУ «НІРЦ».

17:47 25.05.2023

ДУШУ – БОГУ, ЖИТТЯ – УКРАЇНІ, ЧЕСТЬ – СОБІ

Це про них – про Руслана МОЛДОВАНА (Дмитра ІГНАТЕСКО) і Дмитра ГАМАНЮКА, наших Героїв-захисників, які своє життя поклали на вівтар цілісності і незалежності України. Сьогодні їм відкрили меморіальні дошки на стінах шкіл, де вони свого часу навчались.

15:00 25.05.2023

І РОЗКВІТЛА В НОВОСЕЛИЦІ «УКРАЇНА ВИШИВАНА»

День вишиванки – той самий, що покликаний зберегти споконвічні народні традиції і об’єднати українців навколо спільного символу – вишиванки. Символу краси та міцного здоров’я, щасливої долі, а ще – оберегу від усього лихого, що може статися в людському житті.

16:52 18.05.2023

ОСВІТА ВИШИВАНА