СПОЧИВАЙТЕ З МИРОМ, УЧИТЕЛЮ...

Освітянська родина Новоселиччини зазнала великої втрати — не стало Дмитра Никифоровича Бідюка, знаного на Буковині освітянина, який 56 років віддав роботі на педагогічній ниві.

09:26 05.12.2023

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ФАХОВОЇ СПІЛЬНОТИ ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ

Реалії сьогоднішнього дня вимагають нових, інноваційних підходів до організації освітнього процесу в школі, зокрема, впровадження інформаційно-комунікативних технологій. Саме для активного обговорення актуальних питань географічної освіти 30 листопада 2023 року Новоселицький ліцей №1 гостинно відчинив двері учасникам зустрічі фахової спільноти вчителів географії Новоселицької та Мамалигівської ОТГ.

15:57 02.12.2023

“ЧАЮВАННЯ З ОЛЕЮ”

Яка ж велика сила її слова — щоб і сьогодні, через сто років, кожен її твір був настільки актуальним! Щоб кожен абзац можна було розібрати на цитати, які передають те, що відчуваємо ми сьогодні... Лист вояки до своєї дружини, лист самої Ольги Кобилянської до Осипа Маковея, вічні “Земля” і “Людина”...

18:35 29.11.2023

“40 ВІДТІНКІВ НАСИЛЬСТВА” І ЯК ЇМ ПРОТИСТОЯТИ

Старшокласники п’яти освітніх закладів Новоселицької громади побували сьогодні на одному спільному і вельми незвичному уроці — виставі “40 відтінків насильства” в межах Акції “16 днів проти насилля”. Аудиторією стала велика зала Новоселицького будинку культури, а увагою хлопців і дівчат на понад півтори години заволоділи актори Центру культури і дозвілля ЧНУ ім.Федьковича.

18:07 28.11.2023

СВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ ПІДВИЩУВАЛИ ПЕДАГОГИ ІНКЛЮЗИВНИХ КЛАСІВ

Сьогодні, у Всесвітній день співчуття (милосердя), свій професійний рівень підвищували педагоги інклюзивних класів (вчителі та асистенти вчителів) закладів загальної середньої освіти Новоселицької та Мамалигівської територіальних громад.

15:52 28.11.2023

ЗАПАЛІМО СВІЧУ ПАМ’ЯТІ

Сьогодні — четверта субота листопада. Україна і увесь світ згадують три голодомори: 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років, останній з яких пам’ятають наші дідусі й бабусі. Вони не зі сторінок підручника історії знають про страшний злочин, який було вчинено.

09:12 25.11.2023

“АНГЕЛ ГІДНОСТІ” і “ГОЛУБ СВОБОДИ”

З нагоди Дня Гідності та Свободи в КЗ «Центр позашкільної освіти» відбулися інформаційні хвилини і тематичні бесіди для вихованців. Діти намалювали патріотичний  плакат, взяли участь у майстер класах з образотворчого мистецтва «Голуб свободи» та «Ангел гідності».

15:07 22.11.2023

З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Сьогодні — важливий день для кожного з нас, важливий день в історії України. Ми відзначаємо День гідності та свободи. Українці продемонстрували цілому світові, що Україна — територія гідності і свободи. Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Вона доводить це зараз, боронячи рідну землю від ворога, відстоюючи своє право на цілісність і незалежність.

09:58 21.11.2023