Учнівські олімпіади та конкурси

Олімпіада з англійської мови

12 листопада 2022 року відбувся ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, в якому взяло участь 25 учнів закладів освіти Новоселицької, Мамалигівської та Ванчиковецької територіальних громад.

11:52 12.11.2022

Олімпіада з математики

11 листопада 2022 року на базі Новоселицького ліцею №1 проходить ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, у якій беруть участь учні Новоселицької, Мамалигівської та Ванчиковецької територіальних громад. Всього у змаганні бере участь 40 учнів.

11:12 11.11.2022

Відбувається ІІ етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Г.Шевченка

Сьогодні відбувається ІІ етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка. Всього у Конкурсі приймають участь 82 учасники з Новоселицької, Мамалигівської та Ванчиковецької територіальних громад. Щиро зичимо усім учасникам успіху!

11:23 10.11.2022