Учнівські олімпіади та конкурси

АРХІВ МАТЕРІАЛІВ

Знай наших! Рій «Характерники» Новоселицького ліцею №3 – переможці!

26 квітня 2024 року в Чернівецькому районі відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), в якому Новоселицьку громаду представив  рій «Характерники» Новоселицького ліцею №3.

16:28 26.04.2024

Знай наших! Юні екологи Новоселицької громади – переможці!

З метою розвитку екологічної культури та мислення у дітей, відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Квітка буття». За підсумками та оцінкою журі обласного етапу Конкурсу:

14:56 24.04.2024

Знай наших! Найкращі юні дослідники!

З метою виявлення і всебічної підтримки творчо обдарованих дітей області молодшого шкільного віку, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності, проведено обласний етап конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник».

15:09 23.04.2024

Наказ відділу освіти від 15.04.2024 року №96 "Про проведення І онлайн етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси" у номінації "Фольклорне мистецтво""

16:58 17.04.2024