Учнівські олімпіади та конкурси

«Український декоративний розпис»

На базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр науково – технічної творчості учнівської молоді» проведено обласний конкурс української декоративної творчості за темою: «Український декоративний розпис» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чернівецької області у форматі «онлайн».

14:10 08.04.2024

Наказ відділу освіти від 18.03.2024р №65 "Про підсумки проведення змагань з військово-прикладних видів спорту до Дня українського добровольця серед учнівської молоді ЗЗСО Новоселицької МТГ"

19:22 18.03.2024

Змагання до Дня українського добровольця в Новоселицькій громаді

У зв’язку з відзначенням Дня українського добровольця та з метою підвищення героїчно-патріотичного виховання молоді, розвитку прикладних видів спорту та формування стійких мотивацій до занять фізичною культурою 14 березня 2024 року серед учнів закладів освіти громади проведені змагання з військово-прикладних видів спорту.

16:54 14.03.2024

Знай наших! «Мерцішор – символ весни» - 2024

У неділю, 10.03.2024, в актовій залі Чернівецького ліцею №6 імені Олександра Доброго відбувся обласний учнівський фестиваль-конкурс «Мерцішор – символ весни» - 2024.

12:37 11.03.2024

Знай наших! Фотовиставка «Шевченко у фокусі ХХІ століття»: нагороджено переможців обласного мистецького конкурсу.

Уперед день вшануванням 210-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка в Чернівецькій обласній державній адміністрації  відбулась презентація кращих фоторобіт учнівської та студентської молоді, які перемогли в обласному конкурсі мистецької акції-реконструкції з відтворення історії життя Тараса Шевченка «Шевченко у фокусі ХХІ століття».

12:36 11.03.2024