Учнівські олімпіади та конкурси

Заклади освіти Новоселицької територіальної громади: «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

09 лютого на базі КУ «Дитячо – юнацька спортивна школа»  відбувся  ІІ (територіальний) етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з настільного тенісу, в якому взяли участь 13 команд закладів загальної середньої освіти.

16:37 09.02.2024

ВІБДУВСЯ ОБЛАСНИЙ ЕТАП ОЛІМПІАДИ З ГЕОГРАФІЇ

03 лютого 2024 року на базі Чернівецького ППУ №8 відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Заклади освіти Новоселицької територіальної громади були представлені 5 учасниками. Троє з них стали переможцями!

14:40 06.02.2024

В Новоселицькій громаді стартував ІІ (територіальний) етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

04 лютого на базі Новоселицького ліцею №1  відбулося  урочисте відкриття ІІ (територіального) етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» за ініціативою Президента України, під гаслом “РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО”.

14:10 05.02.2024

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ЧЕМПІОНАТ З ШАХІВ

Обласний онлайн-чемпіонат з шахів проводився з метою широкого залучення шкільної молоді до занять спортом, популяризації шахової гри серед учнів молоді закладів загальної середньої освіти Чернівецької області, підвищення рівня шахової майстерності, розвиток мислення учнів, визначення кращих шахістів серед учнів закладів загальної середньої освіти Чернівецької області.

17:04 02.02.2024