Учнівські олімпіади та конкурси

Пишаємось нашими спортсменами з водного туризму!

За результатами виступів на Чемпіонатах України серед дорослих та юнаків, наказом Міністерства молоді та спорту України від 28.12.2023 № 7787 у збірну України з водного туризму зараховані вихованці КЗ «Центр позашкільної освіти» Новоселицької міської ради Олександр  Андрусяк, Віталій Бойко, Максим Ністрян та керівник гуртка Іван Княгницький.   Ще чотири молодших юнака стали резервістами у молодіжну збірну Украіни: Юрій Голубов, Іван Неліч, Максим Попович, Іван Рус.

08:17 31.01.2024

Вітаємо наших фотоаматорів!

З 04 по 18 січня 2024 року КЗ «Чернівецький обласний центр національно патріотичного виховання, туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» пройшов обласний етап Всеукраїнської фотовиставки «Україна – це ми!» з нагоди відзначення 105-ї річниці Дня Соборності України» .

15:45 29.01.2024

Знай наших!

26 січня 2024 року на базі Чернівецького ППУ №8 відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Заклади освіти Новоселицької територіальної громади були представлені 3 учасниками. Двоє з них стали переможцями!

14:27 29.01.2024

Змагання до Дня пам'яті героїв Крут "Крути - бій за майбутнє"

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

09:06 25.01.2024

Вітаємо з перемогою в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка!

20 січня 2024 року відбувся  обласний етап ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який зібрав шанувальників слова, юних читачів та мрійників, які у творчих роботах розкривають своє бачення майбутнього нашої країни. Серед переможців конкурсу – Катерина КИРИЛЮК, учениця 9 класу Рокитненського ліцею, яка посіла ІІ місце.

18:30 24.01.2024

У РИТМАХ ХХІ СТОЛІТТЯ

23 січня відбувся зональний відбірковий тур фестивалю-конкурсу сучасного танцю «У ритмах XXI ст.», метою якого є розвиток та популяризація хореографічного мистецтва в Україні.

17:18 23.01.2024

«Україна на святковій листівці»

З  метою зміцнення української національної ідеї засобами українського мистецтва, розвитку творчого, інтелектуального  та духовного потенціалу дітей та молоді; формування активної соціальної та громадянської позиції підростаючого покоління в КЗ «Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини» було проведено в дистанційному форматі обласну виставку-конкурс дитячого малюнка «Україна на святковій листівці».

09:38 18.01.2024

Наказ відділу освіти від 03.01.2024р №06 "Про проведення змагань з військово-прикладних видів спорту присвячених Дню пам'яті Героїв Крут серед учнівської молоді ЗЗСО Новоселицької МТГ"

14:12 04.01.2024