Учнівські олімпіади та конкурси

СВОЇ ЗНАННЯ ДЕМОНСТРУЮТЬ ЮНІ БІОЛОГИ ТА ЮНІ ЗНАВЦІ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ З ДВОХ ГРОМАД

Другий етап Всеукраїнської олімпіади з французької мови для учнів освітніх закладів Новоселицької та Мамалигівської громад стартував. Вісьмох її учасниць привітала голова журі Марта Кирилюк. Протягом найближчих годин учасницям належить виконати завдання трьох турів. Успіхів! Хай переможуть знання!

10:17 02.12.2023

ЗМАГАЮТЬСЯ ЗНАВЦІ РУМУНСЬКОЇ МОВИ

Сьогодні, 30 листопада, проводиться ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської мови та літератури серед учнів 7-11 класів Новоселицької та Мамалигівської ТГ. Загальна кількість учасників - 19. Бажаємо успіхів кожному!

11:24 30.11.2023

НОВОСЕЛИЦЬКИЙ ЛІЦЕЇСТ ПІДКОРИВ «МИРНИЙ КОСМОС».

Всеукраїнський конкурс «Мирний космос» проводять з метою виявлення, розвитку і підтримки творчої обдарованої учнівської та студентської молоді незалежної України в аерокосмічній галузі. Цьогоріч участь у ньому взяли 88 учасників з різних куточків України. Новоселицьку ТГ на конкурсі представив учень 5-Б класу Новоселицького ліцею №1 Домінік Габа (керівники: Петрова Оксана, Басараба Альона) в номінації «Екологія та космонавтика».

11:22 30.11.2023