Учнівські олімпіади та конкурси

Наказ відділу освіти від 03.01.2024р №06 "Про проведення змагань з військово-прикладних видів спорту присвячених Дню пам'яті Героїв Крут серед учнівської молоді ЗЗСО Новоселицької МТГ"

14:12 04.01.2024

Наказ відділу освіти від 27.12.2023р №181 "Про підсумки проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2023/2024н.р. серед учнів закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської ТГ."

13:18 29.12.2023

ПЕРЕМОЖНІ ІГРАШКИ-СУВЕНІРИ ВІД ЮНИХ НОВОСЕЛИЦЬКИХ ДИЗАЙНЕРІВ

На базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді» відбувся обласний конкурс юних дизайнерів серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чернівецької області. Провели його в онлайн форматі за участі 112 юних конкурсантів, серед яких були і вихованці КЗ «Центр позашкільної освіти» Новоселицької міської ради.

08:39 27.12.2023

"РІЗДВЯНИЙ МІКС"

У залі Новоселицького ліцею №1 відбувся волейбольний турнір на честь Різдва, зорганізований вчителем фізкультури цього навчального закладу Сергієм Чулеєм. Чому "Мікс"? Тому що під час гри на полі постійно в складі команди грають по троє юнаків і дівчат.

17:36 25.12.2023

ЗВАННЯ КРАЩИХ СЕРЕД КРАЩИХ ВИБОРЮЮТЬ ЮНІ МОВОЗНАВЦІ

Біля 100 учнів і учениць Новоселицької та Мамалигівської громад сьогодні демонструють свої знання з української мови, беручи участь у другому етапі XXIV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика.

17:45 22.12.2023

НОВОРІЧНИМИ КОМПОЗИЦІЯМИ ЮНИХ НОВОСЕЛИЧЧАН МОЖНА ПОМИЛУВАТИСЬ В ОБЛАСНОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ

На базі КЗ ”Центр позашкільної освіти” відбулась зональна виставка-конкурс «Новорічна композиція» та «Український сувенір”. Її учасниками  стали учні закладів освіти та вихованці гуртків позашкільної установи  Новоселицької ТГ.

10:24 21.12.2023