Тримай п’ять, освіто! день четвертий

Дата: 17.04.2020 11:13

АНТИКРИЗОВИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ОНЛАЙН-EDCAMP2020: ШКОЛА ЗАРАЗ І У «СВІТІ ПІСЛЯ» ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ

«Фізичне здоров’я і психологічна стійкість»

Розпочався четвертий день з надзвичайно мотивуючої сесії «Щасливий ранок у піжамі» від  Алли Клименко, тренерки  проєкту Upgrade.  Продовжила сесію Менеджерка премії Global Teacher Prize  Ukraine Громадської організації «Освіторія», Юлія Чернова, яка розповіла про 5 причин, чому варто подаватися на премію Global Teacher Prize  Ukraine.

Вже звичним щоденним ритуалом стали СЕЕН-практики, які провели авторка майндфулнес курсу вчительства Центру розвитку навичок усвідомленості і емоційного інтелекту «Mindspot» Наталія Нура та інструкторка з майндфулнесу - Інна Лужецька.

Олександ Єлькін ознайомив учасників EdCamp із листом-зверненням від Лауреата Нобелівської премії миру Далай-лама XIV.

Надзвичайного резонансу у чаті викликала в учасників сесія «Зміни в шкільній освіті України в контексті сучасних подій: стандарти vs свободи», яку провели Директор Українського інституту розвитку освіти  Вадим Карандій та заступник директора з питань Нової української школи Команди підтримки реформ Роман Шиян.

Психологиня Світлана Ройз презентувала різні практики для батьків та вчителів на тему: «Стійкість у нестійкому світі».

Крістіна Тінарі, старша розробниця навчального контенту Центру сучасних наук та етики на основі співчуття в Університеті Еморі презентувала вправи для розвитку стійкості і співчуття до себе під час кризи.

Лідер Руху Громадська Організація  «Спортивний рух Олександра Педана «Джуніор3» Олександр Педан  розповів про свій проєкт та його можливості.

Закінчився день СЕЕН-практиками від Інни Лужецької на тему: «Як перемикатися маж роботою і домом».

Із нетерпінням чекаємо день п’ятий!