Шановні новосельчани! Любі діти! Поважні дорослі!

Дата: 06.05.2020 11:55

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста Новоселиці!

Це особливий день, бо іменини рідного міста - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Це свято тих, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, парк і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідної Новоселиці, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Дорогі юнаки та дівчата! Ви, молоде покоління міста,  заслуговуєте на те, аби вами пишалися. Адже саме ви буде визначати долю нашого міста в майбутньому. Ми віримо у вашу активну громадянську позицію і впевнені, що ваша творча уява, енергія, сміливість, розум - гарантія розвитку і процвітання нашого міста і всієї України.

Від щирого серця вітаємо всіх зі святом!

Від усієї душі зичимо місту динамічного розвитку і процвітання.

Усім його мешканцям бажаємо міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Нехай збуваються всі заповітні мрії та сподівання.

З днем народження, Новоселиця!

З повагою, колектив відділу освіти Новоселицької міської ради