#ВітаємоНовоселиця!

Дата: 29.04.2020 12:31

Любі діти! Шановні жителі Новоселицької громади!

6 травня 2020 року наше рідне місто Новоселиця святкуватиме 564 річницю з дня його заснування.

Карантин не має завадити нам весело і цікаво відзначити цей день!

Виконавчий комітет Новоселицької міської ради пропонує всім об’єднатись в онлайні під хештегом #ВітаємоНовоселиця!

Давайте привітаємо один одного та рідне місто зі святом!

А способів для цього є багато: відеозвернення, листи, фото, малюнки, в яких ви будете вітати рідне місто, розповідати його історію, про відомих та маловідомих його мешканців.

Привітання розміщуємо у Facebook під хештегом #ВітаємоНовоселиця!, а також направляємо їх на електронну пошту відділу освіти апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради vonovotg@gmail.com.

Кращі роботи будуть відзначені памятними подарунками після завершення карантину.

З нетерпінням чекаємо ваших творчих робіт!

Виконавчий комітет Новоселицької міської ради