Круглий стіл вчителів румунської мови та літератури

Дата: 14.04.2020 14:50

13 квітня на базі закладів освіти Новоселицької ОТГ відбувся круглий стіл (в режимі онлайн) вчителів румунської мови і літератури (румунської та зарубіжної) на тему «Формування творчої особистості на основі організації інтелектуально-пізнавальної діяльності учнів».

До виступу долучилися вчителі закладів освіти Новоселицької громади.

Так, вчитель румунської мови та літератури Новоселицького ліцею, Сланіна Зінаїда Василівна, виступала з доповіддю на тему: "Формування пізнавальноі діяльності на базі позакласної роботи", де акцентовала увагу на:
-ролі сучасного вчителя у позакласній роботі;
-вихованні підростаючого покоління через пізнання фольклору, традицій та обрядів свого народу;
-на проведенні свята весни "Martisor", Великодніх свят на Буковині;
-на ідентичності національного румунського вбрання, національного танцю та пісні.

Також у виступі взяла участь керівник методичного об'єднання вчителів румунської мови, вчитель румунської мови та літератури Маршинецького НВК Ворнік Марія Георгіївна, яка розказала, як можна розвивати інтелектуальні здібності учнів під час використання методу проєктної роботи. Для наглядності Марія Георгіївна презентувала проєкти напрацьовані з учнями.