Відбулася нарада із працівниками харчоблоків

Дата: 26.09.2022 16:22

26 вересня 2022року відбулася робоча нарада з працівниками харчоблоків закладів дошкільної та загальної середньої освіти Новоселицької та Мамалигівської територіальних громад.

В нараді взяли участь:

• Лідія Ставнчіук, головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Новоселицького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області;
  • Валентина Процюк, інженер-технолог відділу освіти Новоселицької міської ради;
  • Катерина Єловська, бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти Новоселицької міської ради;
  • кухарі та комірники закладів освіти.

Обговорено питання організації харчування в закладах освіти, акцентовано увагу на посиленні контролю за надходженням продуктів харчування і продовольчої сировини, дотриманні умов і термінів зберігання продуктів харчування, дотриманні санітарно-гігієнічних вимог і санітарно-протиепідемічних правил, особистої гігієни працівників, які пов’язані з організацією харчування дітей, дотримані фінансової дисципліни в питаннях організації харчування учнів (вихованців) закладів.