Відбулася IV зустріч в Академії педагогічного становлення

Дата: 12.10.2022 15:15

Відбулася IV зустріч в рамках реалізації Програми «Академія педагогічного становлення», що реалізується на базі КУ «Центр ПРПП» та орієнтована на вдосконалення професійних компетентностей новопризначеними педагогічними працівниками.

Із особливостями моніторингу навчальних досягнень учнів, ефективними формами та методами контролю навчальних досягнень учнів учасників зібрання ознайомила Ірина Катан, консультант Центру.

Про формувальне оцінювання здобувачів освіти із слухачами програми спілкувався директор Центру Сергій Власов.

В рамках дистанційного блоку слухачам запропоновано переглянути відеолекцію «Комунікація педагога із батьками. Використання актуальних технік комунікації», підготовлену фахівцем КУ «Новоселицький ІРЦ» Міхаєлою Зеленою.

Всі презентаційні матеріали, використані під час зустрічі, а також підказки щодо психологічної складової оцінювання розміщено в Телеграм-каналі для слухачів програми.

Не дивлячись на незначну кількість учасників зустрічі – вона видалась змістовною, вичерпною та корисною.