Відбулися змагання з воєнізованого кросу

Дата: 18.10.2022 16:17

18 жовтня 2022 року в м.Новоселиця відбулися змагання з воєнізованого кросу серед учнівської молоді Новоселицької територіальної громади присвячені Дню захисників та захисниць України.

У змаганнях взяло участь 9 команд з 10 закладів освіти громади. Молоді козаки, під час подолання кросової дистанції, стріляли з пневматичної гвинтівки по мішеням та метали учбову гранату в ціль.

У підсумку, ІІІ місце завоювала команда учнів Новоселицького ліцею №2, ІІ - команда учнів Новоселицького ліцею №1, а найкращою командою стали учні Рокитненського ліцею.

Боротьба була напруженою, а фінішні результати - з інтервалом кілька секунд. Переможці та призери змагань були нагороджені кубком, медалями та грамотами відповідного зразка.

Захід був організований спільно із Новоселицьким ТСО України. Долучилися до організації заходу й працівники четвертого відділу Чернівецького РТЦК та СП (рота охорони), СТК «Новоселиця-СПРУТ», СКА «Новоселиччина».