Вітаємо призерів Всеукраїнського родинного конкурсу «Український коровай»!

Дата: 10.11.2022 09:24

У жовтні 2022 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України було організовано і проведено щорічний Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай».

Чернівецьку область на заході представляли учні Рингацької гімназії (директор Остафійчук О.В.) Новоселицької міської ради, вихованці очно-заочної біологічної школи Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (керівники: Хлус Л.М., Кузьмінська В.В.) з роботою "Жевно- весільний коровай".

Серед 80 робіт з різних областей України: Львівська, Дніпропетровська, Одеська, Кіровоградська, Рівненська, Івано-Франківська, Житомирська, Донецька, Вінницька, Миколаївська, Волинська, Київська, Чернігівська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька робота буковинських школярів посіла ІІІ місце!

Метою конкурсу було залучення молоді до активного культурного і громадського життя, пропаганда кращих здобутків українського суспільства, українських традицій, виховання почуття гордості громадян за свою Батьківщину, сприяння формування сімейних, національних та державних цінностей.