Відбулася обласна виставка-конкурс "Космічні фантазії"

Дата: 10.11.2022 16:51

Підведено підсумки обласної виставки-конкурсу "Космічні фантазії", яка проходила на базі комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді" у форматі «онлайн». На виставці були представлені творчі роботи вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти Буковини.

Експозицію виставки склали 145 індивідуальних та колективних робіт.

За підсумками роботи журі обласної виставки-конкурсу "Космічні фантазії" переможці нагороджені Грамотами Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, серед яких були творчі роботи вихованців закладів освіти Новоселицького ТГ у номінаціях:

Номінація «Макетування та конструювання техніки»

Підрозділ: "Макетування з елементами електротехніки (ігри, іграшки, атракціони)":

• ІІ місце - Олександра Руссу, учениця Новоселицького ліцею №1 (керівник - Наталія Підлісна).

Підрозділ: "Техніка майбутнього":

• І місце - Михайло Сербул, учень Зеленогайського ліцею (керівник - Крістіна Сербул);
  • ІІ місце - Андрій Котко, учень Новоселицького ліцею №3 (керівник - Світлана Дроздовська).

Підрозділ: "Технодизайн: за допомогою технічних деталей та матеріалів, вторинної сировини":

• ІІ місце - Юліана Білоус, Даніела Коровицька, Мія Булига, вихованці комунального закладу "Центр позашкільної освіти" Новоселицької міської ради (керівник – Ірина Процюк);
  • ІІ місце - Андрій Макарець, учень Новоселицького ліцею №1 (керівник - Оксана Петрова).

Номінація "Космічне мистецтво"

Підрозділ: "Оригінальні вироби з цупкого паперу":

• ІІ місце - Андрій Ігнатюк, учень Динівецького ліцею (керівник - РодікаБорш).

Підрозділ: "Ниткографія (ізонитка)":

• І місце - Даніїл Кошман, учень Маршинецького ліцею (керівник- Віталій Кошман).

Підрозділ: "Вироби з дерева":

• І місце - Марія Соротюк, учениця Новоселицького ліцею №1 (керівники - Світлана Волканеско, Ірина Процюк).

Підрозділ: "Солоне тісто":

• І місце - Дарина Ліліткіна, учениця Новоселицького ліцею №1 (керівник - Тетяна Дідух-Бойчук).

Підрозділ: "Вироби з пап’є-маше":

• І місце - Яніс Мазилу, учень Малинівського ліцею (керівник – Марія Лисак).

Підрозділ: "В’язана іграшка":

• ІІ  місце  - Ксенія Гасюк, Євген Фалафівка, Богдан Боднарюк, учні Новоселицького ліцею №1 (керівники – Дисар Яна, Даців Інна, Блейбер Стела).

Підрозділ: "М’яка іграшка":

• ІІІ місце   - Анна Марусяк, Катерина Ковдриш, учениці Новоселицького ліцею №1 (керівник – Ельвіра Куті).

Підрозділ: "Ткацтво та нетрадиційне ткацтво":

• І місце  - Вікторія Стихі, учениця Строїнецької філії Новоселицького ліцею №3 (керівник – Анна Скрипник).

Вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів !