Відбулися змагання з військово-прикладних видів спорту

Дата: 16.11.2022 09:35

Напередодні Дня сержанта Збройних сил України в м.Новоселиця були проведені змагання з військово-прикладних видів спорту серед учнівської молоді.

Учні долали різні дистанції, під час яких повинні були продемонструвати вміння орієнтуватись на місцевості, знання з основ топографії, навички влучної стрільби з гвинтівки та метання учбової гранати в ціль.

Змагання були командними, а тому вміння кожного вплинули й на командний результат.

У підсумку, ІІІ місце здобули учні Малинівського ліцею, на ІІ сходинку піднялися учні Динівецького ліцею, а перемогу святкували учні Новоселицького ліцею №1.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубком, медалями та грамотами відповідного зразка.

Захід був організований відділом освіти Новоселицької міської ради. Також до організації долучилися 4 відділ Чернівецького РТЦК та СП, СТК «Новоселиця-СПРУТ», СКА «Новоселиччина».

Всім учасникам змагань бажаємо здоров'я та подальших успіхів.