Апробація тестових завдань ЗНО

Дата: 25.11.2022 12:19

Однією з найуспішніших реформ в системі освіти останніх років є зовнішнє незалежне оцінювання. З об’єктивних причин у 2022 році ЗНО трансформувалося в національний мультипредметний тест, який дозволив якісно визначити рівень навчальних досягнень та вступити до закладів вищої освіти.

З метою якісної підготовки до ЗНО/НМТ-2023 Івано-Франківським центром оцінювання якості освіти та Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації 22-24 листопада проведено апробацію тестових завдань ЗНО в 2023 році. Так, 15 учнів Новоселицького ліцею №1 випробовували свої знання з української мови, 15 випускників Новоселицького ліцею №2 – з географії, 15 учнів Новоселицького ліцею №3 – з англійської мови.

Апробація пройшла успішно.

Також звертаємо Вашу увагу, що з метою оперативного інформування педагогів, здобувачів освіти та їх батьків щодо актуальних новин про ЗНО/НМТ створено тематичний Телеграм-канал. Запрошуємо приєднуватися: https://t.me/novunupronmt2022