Відбулася онлайн-конференція «Феномен Григорія Сковороди від минулого до сучасності: культурний, літературний, філософський»

Дата: 10.12.2022 09:03

8 грудня 2022 року відділом освіти Новоселицької міської ради було проведено онлайн-конференцію учнівської молоді «Феномен Григорія Сковороди від минулого до сучасності: культурний, літературний, філософський».

Так у секції "Світогляд Г.С.Сковороди" свої роботи представляли: командну роботу Новоселицького ліцею №2 (Руссу Г., Сирбу В., Урсакій В.) на тему : "Григорій Сковорода - перший український неформал" представляв учень 5 класу Урсакій Володимир (керівники Нікітін А.О., Костіна-Кніжницька А.В.); учень 9 класу Новоселицького ліцею №3 Твердохліб Євген представив свою роботу на тему: "Таємничий Сковорода" (керівник Гладка Т.Ю.); учень 9 класу Новоселицького ліцею №1 Ластівка Максим презентував роботу на тему: "Світогляд Григорія Сковороди" (керівник Підлісна Н.О.).

У секції "Літературна спадщина Г.С.Сковороди" свою роботу на тему: "Творча спадщина Г.С. Сковороди" представила учениця 10 класу Маршинецького ліцею Чевка Юліана (керівник Кошман І.А.).

А в секції "Філософська спадщина Г.С.Сковороди" свою роботу на тему: "Філософська спадщина Григорія Савича Сковороди" представляла Бакун Катерина, учениця 10 класу Новоселицького ліцею №1 (керівник Пивнюк Г.В.).

Щиро дякуємо учням та наставникам за активну участь у конференції, за поширення та популяризацію спадщини Г.С.Сковороди!