Дата: 12.12.2022 11:33

25 листопада 2022 року у м.Харків в онлайн-режимі відбулася Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Шляхами мандрів Григорія Сковороди», присвячена 300-річчю з дня народження Г.С.Сковороди.

Проводилася конференція за підсумками Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Шляхами мандрів Григорія Сковороди» (лист МОН від 23.04.2021 №4/490- 21).

Чернівецьку область гідно представили учні Новоселицького ліцею №2 Новоселицької міської ради: учениця 11 класу Руссу Ганна та  учень 5 класу Сирбу Владислав (керівники Нікітін А.О., Костіна-Кніжницька А.В.). Діти презентували свою роботу "Григорій Сковорода - мандрівний блогер", у якій розписали цікавий екскурсійний маршрут з м.Київ Київської області до с.Сковородинівка Харківської області.

Пишаємося нашими учнями! Бажаємо подальших творчих успіхів!