Задонать книгу українським дітям

Дата: 27.12.2022 08:36

Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації ініціював проведення благодійної акції «Задонать книгу українським дітям» (далі – Акція), яка покликана зібрати україномовні книги для передачі дітям, які через війну були змушені переїхати за кордон.

Заклади освіти Новоселицької та Мамалигівської територіальних громад долучилися до акції, в ході якої було зібрано й передано 283 книги (256 та 27 відповідно).

Щиро дякуємо колективам Новоселицького ліцею №1, Новоселицького ліцею №2, Новоселицького ліцею №3, Слобідського ліцею, Маршинецькогоу ліцею, Котелівського ліцею, Рокитненського ліцею, Берестянської гімназії, Рингацької гімназії, Строїнецької філії, Довжоцікої гімназії, Малинівського ліцею, Зеленогайського ліцею, Динівецького ліцею, Мамалигівського ліцею, закладів дошкільної освіти с. Подвірне та с. Несвоя.