Рингацькій гімназії школярам передано автобус

Дата: 31.01.2023 13:18

30 січня в Рингацькій гімназії відбулася гарна подія: гімназисти отримали автобус.

На початку повномасштабного вторгнення шкільний автобус Рингацької гімназії було передано на потреби Збройних сил України.

Автобус, який днями Новоселицька міська територіальна громада отримала від литовського міста Йонішкіс, сьогодні прибув до своєї кінцевої зупинки – Рингацької гімназії. Завдяки йому буде відновлено підвезення до закладу 25 учнів та їх педагогів з с.Шишківці.

Така подія не могла обійтися без невеличкого урочистого зібрання, яке відбулося шкільному подвір’ї.

Слова вдячності, за такий потрібний школярам подарунок, литовським друзям висловили Новоселицький міський голова Марія Нікорич, начальник відділу освіти Новоселицької міської ради Аделіна Руснак, староста Рингацького старостинського округу Ілля Єфтемій. А директор гімназії Оксана Остафійчук, від імені шкільної громади, передала на знак подяки меру міста Йонішкіс Віталіусу Гайліусу скатертину та вишиванку.

Діти із радістю влаштували випробовування транспортного засобу, ставши пасажирами одразу ж по-завершенню занять.