Марафон добрих справ

Дата: 13.02.2023 15:49

У 2022 році в Україні проходив "Марафон добрих справ", в якому взяли участь учні Новоселицького ліцею №1.

"Марафон добрих справ" - це освітня ініціатива, де діти та молодь навчаються благодійництву, роблять добрі справи та діляться ними в соціальних мережах. Ініціатива покликана заохочувати дітей до добрих справ та підвищувати культуру благодійності серед молодого покоління.

Школярі упродовж року влаштовували численні ярмарки, на яких продавали хендмейди, смаколики, здавали макулатуру, організовували різні збори допомоги тощо.

За результатами участі учнів Новоселицького ліцею №1 визнано переможцями у категорії «Благодійник – фінансовий гуру».

Перемогу школярі здобули за впровадження 3-х волонтерських проєктів:
- придбання автівки для ЗСУ;
- підтримка тварин, які перебувають у притулках в зоні ведення бойових дій;
- «Гаряча кружка» для захисників та захисниць, які служать у Донецькій, Сумській, Чернігівській, Житомирській та інших областях України.

Вітаємо ліцеїстів!