Керівники закладів освіти обговорили актуальні освітні питання

Дата: 28.02.2023 14:57

В останній день зими відбулася нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Новоселицької та Мамалигівської територіальних громад. Модератором наради виступила Аделіна Руснак, начальник відділу освіти, яка спрямувала роботу на обговорення актуальних освітніх питань серед яких:

• організоване завершення навчального року, в тому числі замовлення документів про освіту та звільнення здобувачів освіти від ДПА;
  • організація конкурсного відбору підручників для учнів 1 класів;
  • мережа закладів освіти у 2023/2024н.р. та організація прийому дітей до 1 класу;
  • ліцензування закладів освіти;
  • організація харчування;
  • профорієнтаційна робота в закладах освіти;
  • надання в закладах освіти корекційно-розвиткових послуг;
  • організація та проведення НМТ у 2023 році;
  • підвищення кваліфікації педагогічних працівників та їх атестація;
  • результати участі здобувачів освіти в обласних учнівських олімпіадах та конкурсі-захисті НДР;
  • тощо.

До обговорення зазначених питань долучилися: директор КУ «Центр ПРПП» Сергій Власов, директор КУ «Новоселицький ІРЦ» Любов Власова, голова об’єднаної організації профспілки Лілія Єремейко, організатор діловодства відділу освіти Оксана Залужець.

Окрім того, відбулося підведення підсумків участі педагогів громад у І (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» в ході якого було нагороджено педагогів-учасників конкурсу та їх педагогічні колективи.