Підписано меморандум про співпрацю із управлінням ДСНС

Дата: 20.03.2023 12:59

Між Відділом освіти Новоселицької міської ради та Чернівецьким районним управлінням ГУ ДСНС України підписано меморандум про співпрацю, партнерство та вдосконалення системи навчання дітей заходам пожежної безпеки шляхом створення дружин юних рятувальників-пожежників.

Метою Меморандуму є співпраця на засадах партнерства, спрямована на вдосконалення системи навчання дітей заходам пожежної безпеки, їх професійної орієнтації, пропаганди пожежно-технічних знань та реалізації інших завдань, спрямованих на попередження пожеж та вміння діяти при надзвичайних ситуаціях. Відповідно, Меморандум передбачає такі сфери співробітництва:
- проведення спільних заходів та інформаційно-роз'яснювальної роботи в закладах освіти;
-створення нових та підтримка вже існуючих ДЮРП;
- організація та проведення фестивалю ДЮРП;
- організація взаємодії з місцевими засобами масової інформації тощо.

Меморандум стане рамковим документом, що дозволить вдосконалити систему взаємодії задля ще якіснішого надання освітніх послуг та вдосконалення безпечного освітнього середовища.