Відбувся конкурс "Будуємо мости між Україною та Францією"

Дата: 24.03.2023 14:07

24 березня 2023 року під головуванням Руслана Майданського, заступника Новоселицького міського голови відбулося засідання журі конкурсу серед учнів закладів освіти Новоселицької міської територіальної громади «Будуємо мости між Україною та Францією», що тривав у лютому-березні 2023 року.

Конкурс проводився з метою активізації навчально-пізнавальної діяльності, формування в учнівської молоді ціннісного ставлення до Батьківщини, виховання толерантності, поваги до культури, історії, цінностей інших народів та держав.

В конкурсі мали можливість взяти  участь здобувачі освіти закладів освіти Новоселицької територіальної громади, в яких здійснюється викладання французької мови.
Конкурс проводився у номінаціях: «Образотворче мистецтво» (серед учнів 1-8 класів) та «Медіасторі» (серед учнів 9-11 класів).

Членами журі розглянуто 10 відео та 51 творчих робіт.

Всі роботи оцінювалися відповідно до попередньо обумовлених критеріїв, а саме: оригінальність, змістове наповнення, актуальність, креативність.

За результатами роботи журі визначено переможців конкурсу.

Кращі роботи будуть направлені для розгляду нашим партнерам у м.Жерардмер (Франція).