Дата: 20.04.2023 14:51

20.04.2023, на базі КУ «Новоселицький ІРЦ» відбувся круглий стіл корекційних педагогів закладів освіти з інклюзивним навчанням з теми  «Техніки та вправи для роботи корекційного педагога з дітьми з особливими освітніми потребами».

Метою заходу було вдосконалення надання корекційно-розвиткових послуг дітям з комплексними порушеннями розвитку.

Модераторами зустрічі стали фахівці ІРЦ Наталія Арсеній та Ольга Гаврилян. Своїм досвідом роботи поділилися корекційні педагоги Наталія Збурлюк (Новоселицький ліцей №1), Інна Міхаєса (Новоселицький ліцей №2), Людмила Гаращук (Новоселицький ліцей №3), Альвіна Лакуста (Зеленогайський ліцей).

Учасники зібрання отримали новий досвід та цікаві ідеї для проведення корекційно-розвиткових занять, мали змогу поділитися власним досвідом застосування методик, які презентували спікери.

Приємне спілкування в колі однодумців і фахівців своєї справи подарували всім гарні емоції і позитивні враження.