ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ЗА МИЛОСЕРДЯ І ТАЛАНТ

Дата: 08.05.2023 13:33

Учні закладів освіти Новоселицької громади взяли активну участь у конкурсі малюнків, приуроченому 105-річчю Товариства Червоного Хреста. Ті, чиї роботи були найкращими, отримали подарунки від Червонохресної організації. Голова Новоселицької міської організації товариства Червоного Хреста Марина ГЛІГОР вручила їх у межах відзначення Дня міста. Тож 6 травня на головну сцену громади піднялись Катерина СЕРБУЛ, учениця Зеленогайського ліцею; Андрій МЕЛЬНИЧУК, Світлана ПЕРЕРВА, Анна КАРАПЧІЄВСЬКА,  Данило СЛАНІНА, учні Новоселицького ліцею №1; Артем БАБИН, учень Котелівського ліцею; Дарія ІЛИК, Денис ГУЛЬПЕ, Юлія УРСУ, Данієла РЯБКО, Ванесса ДОВГАН – учні Динівецького ліцею; Табіта ТОМУЛЕЦЬ, Сімона ПЕРЕБИКОВСЬКА,  Віоліна ПАНЧУК –  учениці Берестянської гімназії. Всі вони отримали подарунки за участь.

За ІІІ місце подарунки у гарних наплічниках отримали Михайло СЕРБУЛ, учень Зеленогайського ліцею і Каріна РОТАР, учениця Слобідського ліцею. За ІІ місце - Артем ВЛАСОВ, учень Новоселицького ліцею №1 і Максим КОЖОКАР, учень Слобідського ліцею.

За І місце нагороди пані ГЛІГОР вручила Біатрис ЖОССУЛ, і Нелі КІОРЕСКО, ученицям Рокитненського ліцею.

Молодці, наші юні конкурсанти. Добрі справи завжди винагороджуються.