ЗДО «Віночок» с.Зелений гай бере участь у проєкті «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні»

Дата: 11.05.2023 14:58

Заклад дошкільної освіти «Віночок» с.Зелений гай бере участь у проєкті «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», що реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» в рамках програми «Спільно» Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

Мета проєкту - підтримка сімей з дітьми, які постраждали від війни.

В рамках реалізації проєкту заклад отримав ігрове обладнання, а саме 2 великі ігрові набори. Завдяки отриманим навчально-методичним засобам вихованці зможуть цікаво досліджувати і пізнавати світ, удосконалювати різні компетентності, а вихователі якісно організувати освітній процес з дітьми.