Нова українська школа: впевнений поступ реформи у базовій середній освіті

Дата: 07.06.2023 16:26

7 червня відбувся Регіональний івент для професійної спільноти учителів фізкультури 5-х класів «Нова українська школа: впевнений поступ реформи у базовій середній освіті», модератором якого був Петро Старовойт, методист ІППОЧО.

На базі Новоселицької територіальної громади працювала локація для вчителів Новоселицької, Топорівської, Боянської, Мамалигівської, Ванчиковецької територіальних громад.

Наталія Куриш, в.о. директора ІППОЧО, розказала про "Управління освітнім процесом вчителя Нової української школи", а Петро Старовойт, методист ІППОЧО, розказав про особливості оцінювання навчальних досягнень на уроках фізичної культури у 5-х класах НУШ.

У ході заходу учасники обговорили особливості впровадження в 5-х класах ЗЗСО області нового Державного стандарту базової середньої освіти, поділилися досвідом із реалізації навчальних модулів, визначили проблемні аспекти та разом обговорювали можливі варіанти їх вирішення.