ВЕСЕЛО У НОВОСЕЛИЦЬКІЙ «ВЕСЕЛЦІ»

Дата: 12.06.2023 16:04

Літні канікули – не просто безтурботні й сонячні дні, це ще й можливість поспілкуватись із друзями, займаючись улюбленою справою. На базі КЗ «Центр позашкільної освіти» сьогодні відчинив двері літній освітньо-просвітницький табір «Веселка». Табір розділений на загони, кожен з яких має свого командира.

У перший табірний день діти займалися творчими справами, відвідали  гуртки, почали розучувати флешмоб і загальнотабірну пісню, а ще – малювали газети та готувалися до презентацій своїх загонів. Хлопці й дівчатка придумали собі цікаві назви – «Адреналінчики», «Талановиті котики», «Смайлики», «Дружба», «Веселка-карамелька».

Перший день був насичений. Підбивши його підсумки, діти обговорили плани на завтра. Тут знову буде цікаво і весело – це ж «Веселка»!