У НОВОСЕЛИЦЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ЛІТНІЙ КЛУБ «МИ ВДОМА – В УКРАЇНІ»

Дата: 10.08.2023 16:33

Сьогодні в Новоселицькій громаді розпочав роботу літній клуб для дітей шкільного віку в межах ініціативи DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні». Проєкт стартував на базі комунального закладу «Центр позашкільної освіти».

У перший день 50 вихованців клубної зміни «Веселка» познайомилися один з одним, виробили спільні правила перебування в клубі. А ще – хтось дізнався, а хтось повторив, що таке «правила» і «закон».

Крім того, дівчатка й хлопчики мали змогу проявити себе під час активностей з образотворчого мистецтва та веселих руханок.

Перші враження дітей надзвичайно позитивні! А це, в свою чергу, – запорука успішної реалізації проєкту!

Нагадаємо, DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні» – це швейцарсько-український проєкт, покликаний організовувати змістовні літні активності для дітей. А Новоселицька громада – одна з п’ятдесяти в Україні і двох у Чернівецькій області, яка пройшла конкурсний відбір для організації активного і пізнавального дозвілля для дітей в межах ініціативи DECIDE Summer Clubs.

У добрий час!