«Український декоративний розпис»

Дата: 08.04.2024 14:10

На базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр науково – технічної творчості учнівської молоді» проведено обласний конкурс української декоративної творчості за темою: «Український декоративний розпис» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чернівецької області у форматі «онлайн».

На конкурс було подано 33 роботи учнів та вихованців закладів загальної та позашкільної освіти області. Метою конкурсу було розширення знань дітей про народні ремесла, збереження та виховання любові до українських народних традицій, звичаїв українського народу у сфері декоративно-ужиткового мистецтва. В рамках проведення конкурсу учасники досліджували види українського декоративного розпису, розписували предмети побуту та іграшки з глини або солоного тіста.

За результатами оцінювання журі Гран-прі конкурсу отримали Пупез Марина, вихованка гуртка «Веселкові барви» (керівники-Ада Замар, Ірина Дорофтей).

Вітаємо переможницю конкурсу! Бажаємо в подальшому творчих успіхів та високих перемог.