Знай наших! Найкращі юні дослідники!

Дата: 23.04.2024 15:09

З метою виявлення і всебічної підтримки творчо обдарованих дітей області молодшого шкільного віку, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності, проведено обласний етап конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник».

Конкурс проводено у 5-ти номінаціях: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я» та «Народознавство. Краєзнавство».

На думку журі, найбільш змістовними виявились виступи учасників із закладів освіти 6 територіальних громад, серед яких і учні Новоселицької ТГ.

За результатами проведення Конкурсу, на підставі висновків журі:

• Дипломом ІІ ступеня:
    • в номінації «Тваринний світ» нагороджено Костюка Максіма, учня Новоселицького ліцею №1 (керівники – Яна Дисар, Світлана Волканеско);
  • Дипломами ІІІ ступеня:
    • в номінації «Я і природа» нагороджено: Кушнір Марію, ученицю Рингацької гімназії (керіваник - Лариса Довга);
    • в номінації «Тваринний світ» нагороджено: Ватаманюка Богдана, учня Рингацької гімназії (керівник - Ірина Ватаманюк);
    • в номінації «Народознавство. Краєзнавство» нагороджено: Кирилюка Артема, учня Рокитненського ліцею (керівник – Марта Кирилюк); Ковдриш Катерину, ученицю Новоселицького ліцею №1 (керівник – Ельвіра Куті, Аліна Ковдриш).

Вітаємо переможців та керівників з високими результатами. Пишаємось вами!