ІІІ НеКонференція: зустріч вчителів освітньої галузі "Здоров'я та фізична культура"

Дата: 24.04.2024 11:42

Зустріч вчителів освітньої галузі "Здоров'я та фізична культура" відбулася 24 квітня в рамках ІІІ НеКонференції педагогічних працівників закладів освіти Новоселицької МТГ з теми: «Професійна компетентність педагога як показник його особистісного розвитку та запорука успішного навчання учнів»

Розпочала зустріч начальник відділу освіти Новоселицької ТГ Аделіна  Руснак  з обговорення важливих моментів щодо планування та проведення спортивних заходів та подякувала вчителям за активну участь у змаганні  "Пліч-о-пліч".

Керівник КЗ "Дитячо-юнацька спортивна школа" Михайло Раца  провів інструктаж до модуля НУШ "Флорбол".

Сергій Чулей, вчитель фізичного виховання Новоселицького ліцею №1, презентував модуль НУШ "Регбі-5".

Вадим Чебан, вчитель фізичного виховання Маршинецького ліцею, демонстрував модуль НУШ "Петанк".

Учасники зустрічі мали змогу не тільки почути нову інформацію, а й спробувати зіграти у всі модулі, обговорити труднощі та можливості адаптувати модулі НУШ відповідно до можливостей закладів освіти.