Знай наших! Юні екологи Новоселицької громади – переможці!

Дата: 24.04.2024 14:56

З метою розвитку екологічної культури та мислення у дітей, відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Квітка буття».
За підсумками та оцінкою журі обласного етапу Конкурсу:

В номінації «Природні об’єкти «Квітка буття» очима дітей»:

• Дипломом І ступеня нагороджено Анастасію Ротар, ученицю Новоселицького ліцею №3 (Керівник – Еліна Курнишева);
  • Дипломами ІІ ступеня нагороджено Емму Штефанесу, ученицю Новоселицького ліцею №3 (Керівник – Світлана Фуштей);
  • Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Олександру Підлісну, ученицю Новоселицького ліцею №1 (Керівник – Світлана Волканеско)

В номінації «Екологічна сумка з мотивами природних об’єктів – Квітки буття»:

• Дипломом І ступеня нагороджено Валерію Федорюк, ученицю Новоселицького ліцею №3 (Керівник – Світлана Фуштей);
  • Дипломами ІІ ступеня нагороджено Катерину Ковдриш, ученицю 3-А класу Новоселицького ліцею №1 (Керівник – Ельвіра Куті) та Єву Єфімову, ученицю 1-А класу Новоселицького ліцею №1 (Керівник – Крістіна Кочервей);
  • Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Іллю Єршова, учня 1-Б класу Новоселицького ліцею №1 (Керівник – Оксана Сірякова), Антона Топорчана, учня Новоселицького ліцею №1 (Керівник – Ірина Чебан), Паулу Вакарчук, ученицю Новоселицького ліцею №1 (Керівник – Людмила Кодряну).

В номінації «Один день з життя природи»:

• Дипломами ІІ ступеня нагороджено Анну Попову, ученицю Рокитнянського ліцею (Керівник – Лілія Присняк)
  • Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Олександра Горбатюка, учня 1 класу Зеленогайського ліцею (Керівник – Сільвія Горбатюк).

Вітаємо переможців та керівників з високими результатами.

Пишаємось вами!