Знай наших! Рій «Характерники» Новоселицького ліцею №3 – переможці!

Дата: 26.04.2024 16:28

26 квітня 2024 року в Чернівецькому районі відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), в якому Новоселицьку громаду представив  рій «Характерники» Новоселицького ліцею №3.

У запеклій боротьбі Новоселицькі хлопці і дівчата перемогли, здобувши І місце!

Вітаємо юних «Характерників» та їх керівників Сергія КОКУ та Вікторію УНГУРЯН з перемогою!

Довідково: Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) є системною формою національно-патріотичного виховання дітей та молоді, важливим засобом громадянської освіти, формування національно-патріотичної свідомості. Гра направлена на виховання дітей та молоді в дусі відданості принципам державної незалежності і соборності Україні та Українському народу через плекання національних військово-патріотичних історичних традицій та створення умов для дієвого плекання українських суспільно-державницьких цінностей: національної самосвідомості, ідентичності, самобутності, волі, соборності та гідності Українського народу; здобуття молоддю первинних загальновійськових і спеціальних компетентностей, необхідних для відстоювання державної незалежності та територіальної цілісності України, захисту державного кордону, підтримання безпеки та правопорядку в країні.