ДО ЗУСТРІЧІ, «ВЕСЕЛКО»!

Дата: 28.06.2024 14:30

Для вихованців клубної зміни «Веселка», сьогодні був 10-ий завершальний день літнього клубу. Швидко проминули дні роботи дитячого табору ,було багато різних конкурсів, екскурсій та емоцій в ці дні. Керівники проводили з дітьми різноманітні ігри, змагання, мандрівки, екскурсії, а найголовніше – спілкування .В цей день хлопчики й дівчатка мали змогу написати свої враження про відпочинок, створили велику загальну картину найкращих спогадів про табір. Діти залишились задоволені роботою літнього клубу «Ми вдома – в Україні», а керівники, в свою чергу, із задоволенням робили все щоб вихованці були щасливими, бо немає нічого кращого за радісні оченята та відверті посмішки малечі!

Дякуємо проєкту DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні» за такий прекрасний відпочинок для наших дітей.

#DECIDESummerClubs

#Ми_вдома_в_Україні