Зі святом 1 вересня!!!

Дата: 01.09.2021 13:19

Дорогі учні, шановні освітяни та батьки!
     Прийміть найтепліші привітання з Днем знань і початком нового навчального року. 1 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас та дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у школу. 1 вересня – це свято, яке дороге кожному, хто навчається і навчає: для педагогів починається новий етап в роботі та радість від зустрічі зі своїми вихованцями. Для дітей – це  серйозне навчання, спілкування з друзями, успіхи і відкриття.
    У цей святковий день хочеться побажати педагогам та батькам терпіння, сил, наснаги. Памятайте, що тільки у єдності ми зможемо виростити розумних та достойних дітей!
     Дорогі учні! Нехай у вас в житті завжди буде місце для знань, а цей новий навчальний рік принесе успіх, мир, злагоду та любов!
Якщо ви сьогодні стали кращими ніж були учора, ви вже досягнули успіху. Вірте в свої сили, крокуйте впевнено до поставлених цілей!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)