A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти Новоселицької міської ради

Новини

 

 

Атестація педагогічних працівників закладів освіти Новоселицької, Мамалигівської та Боянської ТГ

Робочий тиждень завершився підсумковим засіданням атестаційної комісії ІІ рівня Відділу освіти Новоселицької міської ради. Атестація – дуже відповідальний крок у професійній діяльності педагогічних працівників. Атестація педагогів в Новоселицькій міській, Боянській та Мамалигівській сільських територіальних громадах здійснювалася відповідно до чинної нормативно-правової бази.  Атестаційний процес тривав згідно вимог. У 2020/2021 році в громадах проходив атестацію 181 педагог закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, атестаційною комісією другого рівня сьогодні, 02 квітня 2021 року, було проатестовано 107 осіб. Членами комісії відзначено роботу педагогічних працівників, клопотання комісій І рівня задоволені в повному обсязі! Відділ освіти Новоселицької міської ради висловлює подяку адміністраціям закладів освіти за якісно організований атестаційний процес, а членам комісії за об’єктивну оцінку діяльності всіх педагогічних працівників!

14:53 02.04.2021

Весняна онлайн-школа – день четвертий (продовження)

У другій половині дня 01.04.2021 естафету проведення занять перейняли філологи. Вчителі української мови та літератури Новоселицької гімназії Гречана Ірина Юрівна та Житарюк Уляна Василівна презентували учням ключові моменти з тем: «Синтаксис» та «Морфологія». Руснак Світлана Сергіївна, вчитель української мови та літератури Котелівського НВК, ділилася лайфхаками «Як написати власне висловлення». Анастасія Костіна-Кніжницька, вчителька української мови та літератури, звернула увагу учнів на зміни у форматі ЗНО 2021 та особливості розв’язування тестів з літератури.

14:52 02.04.2021

Весняна онлайн-школа – день четвертий

01.04.2021р. продовжила роботу весняна онлайн-школа з підготовки учнів 11-х класів до ЗНО – 2021. Четвертий день занять з історії України розпочала вчителька історії Новоселицького ліцею Обершт Оксана Іванівна. Було опрацьовано теми: « Україна в роки Другої світової війни» та «Україна в перші повоєнні роки (1945- початок 1950-х рр.) Продовжила роботу вчитель історії Новоселицького закладу загальної середньої освіти №3 – Дроздовська Світлана Альбертівна , яка презентувала теми: «Україна в умовах децентралізації та в період загострення кризи радянської системи». Завершальні лекції презентувала вчитель історії Маршинецького НВК – Грішка Альона Вікторівна. Учні прослухали теми: «Відновлення незалежності України», «Становлення України як незалежної держави» та «Творення нової української літератури».

14:51 02.04.2021

Весняна онлайн-школа – день третій

31.03.2021р. продовжила роботу весняна онлайн-школа з підготовки учнів 11-х класів до ЗНО – 2021. Розпочали третій день із занять з історії України. Розпочала роботу вчитель історії Новоселицького ліцею  – Обершт Оксана Іваанівна, яка опрацювала з учнями теми: «Українські землі у складі Російської імперії у 1900-1914 рр. Українські землі у складі Австро-Угорщини в 1900-1914рр. Україна в роки Першої всітової війни. Початок Української революції». Продовжила роботу вчитель історії Маршинецького НВК  – Грішка Альона Вікторівна. Альона Вікторівна провела заняття з тем: «Розгортання Української революції. Боротьба за відновлення державності» та «Встановлення комуністичного тоталітарного режиму». Заключним заняттям з історії став урок Дроздовської Світлани Альбертівни  - вчителя історії Новоселицького закладу загальної середньої освіти №3 – опорного закладу, яка працювала з дітьми на темами: « Утвердження більшовицького тоталітарного режиму в Україні» та «Західноукраїнські землі в міжвоєнний період».      Висловлюємо щиру подяку педагогам, які вже вкотре долучаються  до таких навчань. Сподіваємось, що дані заняття допоможуть дітям успішно скласти тестування.

17:13 31.03.2021

Онлайн-нарада

31 березня 2021 року відбулась спільна нарада представників Головного управління національної поліції в Чернівецькій області , Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, Служби у справах дітей Чернівецької обласної державної адміністрації з представниками територіальних (відокремлених) підрозділів поліції ГУНП, керівниками органів управління освітою та служб у справах дітей територіальних громад області. Під час зустрічі обговорені питання формування безпечного середовища для дітей, профілактики злочинності та окреслено план спільних дій із зазначеного питання.

14:58 31.03.2021

«Оцінювання дошкільної освіти з перспективи Чеської шкільної інспекції»

30.03.2021 відбувся вебінар «Оцінювання дошкільної освіти з перспективи Чеської шкільної інспекції», організований в рамках проєкту «Розвиток системи оцінювання якості освіти в регіонах України», який реалізується Асоціацією з міжнародних питань у співпраці з Чеською шкільною інспекцією та Державною службою якості освіти, за підтримки Чеської агенції розвитку. До участі в якому долучилися 4 керівників закладів дошкільної освіти Новоселицької, Боянської, Мамалигівської територіальних громад та КУ «Центр ПРПП». Учасники вебінару переглянули презентацію, щодо зовнішнього оцінювання дитячих садків із використанням моделі «Якісна школа». На заході були представлені Критерії оцінювання умов, перебігу та результатів навчання для дошкільної освіти та їх практичне застосування при інспектуванні.  Наголос було зроблено на темі наслідків інспектування та темі поєднання зовнішнього та внутрішнього оцінювання садків.  Крім того, було представлено позитиви у системі дошкільної освіти у Чехії.

17:14 30.03.2021

Весняна онлайн-школа – день другий

30.03.2021р. продовжила роботу весняна онлайн-школа з підготовки учнів 11-х класів до ЗНО – 2021. Розпочали другий день з заключного циклу занять з математики. Розпочала роботу декан факультету математики та інформатики ЧНУ ім. Ю. Федьковича – Мартинюк Ольга Василівна, яка ознайомила учнів з особливостями цьогорічної вступної кампанії. Ольга Василівна розказала майбутнім абітурієнтам про процедуру обчислення конкурсних балів для вступу на державне замовлення. Також розказала про спеціальності та освітні програми факультету математики та інформатики. На кінець Ольга Василівна побажала учням успішного складання ЗНО. Продовжила роботу вчитель математики Боянської ЗОШ – Басараба Марія Михайлівна. Марія Михайлівна провела заняття з тем: «Трикутники» та «Чотирикутники». Наголосивши на основні теоретичні моменти даних тем, Марія Михайлівна провела з дітьми практичний модуль з розв’язування задач. Наступним тьютором була вчителька НВК «Боянська гімназія» - Морар Марія Іванівна, яка пропрацювала з дітьми «Вектори» та «Координати». Робота Марії Іванівни також складалась з теорії та практики. Заключним заняттям з математики став урок Жанни Іллівни Довгей - кандидат фізико-математичних наук, викладач факультету інформатики та математики ЧНУ ім. Ю. Федьковича, яка працювала з дітьми на тему: Арифметична та геометрична прогресії» У кінці заходу тьютори та учасники обмінялись враженнями та словами подяки. Особливо порадувала активність учнів які дуже жваво працювали з тьюторами. Висловлюємо щиру подяку представникам університету та вчителям які знайшли можливість долучитись до навчань. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

16:38 30.03.2021

Онлайн-семінари з питань інституційного аудиту: день 2

30 березня 2021 року продовжив свою роботу дводенний онлайн-семінар для педагогічних працівників, організований Відділом освіти Новоселицької міської ради спільно із Управлінням ДСЯО в Чернівецькій області ЗЗСО. Як і вчора, основою тематикою зустрічей стали питання особливостей проведення інституційного аудиту, системи оцінювання здобувачів освіти, педагогічної діяльності педагогічних працівників. Сьогодні в заході взяли участь майже 100 педагогів закладів освіти. Відділ освіти Новоселицької міської ради висловлює щиру подяку колегам з управління за співпрацю, проактивну позицію в напрямку інформування педагогічних працівників.

16:13 30.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень