A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти Новоселицької міської ради

Новини

 

 

З Міжнародним днем МИРУ!

Мир на землі — це затишок і тиша, Це сміх дитячий і душі політ, Коли поет чарівні вірші пише Про незвичайний, дивовижний світ. Мир на землі — це росяні світанки, Краса і творчість, пісня у гаях. Мир на землі — це вечори і ранки Із радістю і щастям у серцях. Мир на землі — це дім і мама, й тато, Й любові стільки — просто через край! Це та земля, де щастя є багато І в кожній хаті — хліба коровай.

11:05 21.09.2021

Інструктивно-методична нарада щодо організації та проведення атестації педагогічних працівників

15.09.2021 року, відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки, КЗ «Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області» в онлайн форматі відбулася інструктивно-методична нарада щодо організації та проведення атестації педагогічних працівників. До участі в нараді долучилися відповідальні працівники органів управління освітою територіальних громад області, зокрема й відділу освіти Новоселицької міської ради та КУ «Центр ПРПП». В нараді взяла участь заступник директора з науково-методичної роботи ІППОЧО Тамара Богачик, яка акцентувала увагу на особливостях вивчення педагогічного досвіду працівників закладів освіти з метою об’єктивного оцінювання під час атестаційного процесу. До учасників зібрання звернулася й заступник директора з науково-навчальної роботи ІППОЧО Наталя Куриш, яка звернула увагу на організації підвищення кваліфікації педагогів, як основної вимоги для успішної атестації педагогів. Основна спікер, а саме методист з атестації педкадрів ІППОЧО Марія Бальон, максимально вичерпно деталізувала пункти Типового положення про атестацію педагогічних працівників, розповіла про основні помилки, які допускаються при організації та здійсненні атестаційного процесу в закладах освіти.

14:49 15.09.2021

ДІЛИМОСЯ ДОСВІДОМ РОБОТИ

“Почніть звідти, де ви зараз перебуваєте. Використовуйте те, що у вас є і робіть все, що можете.”                                                                                                                                             Артур Еш      З 1 по 4 вересня 2021 року у м. Констанца (Румунія) за сприяння Союзу українців Румунії відбувся Міжнародний форум учителів-україністів, що направлений на підвищення фахового рівня кожного педагога. На форум були запрошені філологи України, серед запрошених були і педагоги Новоселицької територіальної громади: учителька української мови та літератури Маршинецького НВК, Анастасія Радіонівна РОШКА презентувала досвід роботи з теми: «Форми і методи роботи з учнями на уроках української мови та літератури: онлайн та офлайн».     Щиро дякуємо педагогу за гідне представлення громади на Міжнародному форумі! Бажаємо успіхів у професійній сфері  та нових звершень!

14:02 07.09.2021

Наплічник доброти від буковинців дітям війни

З метою розвитку волонтерської діяльності Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації організовано акцію зі збору канцелярії " Наплічник доброти від буковинців дітям війни". Щиро дякуємо колективам, учням, батькам закладів освіти Новоселицької гімназії, Берестянського НВК, Зеленогайського ЗЗСО, Динівецького НВК, Довжоцького НВК, Малинівського ЗЗСО за участь у даній акції.  Творимо добро разом!

15:52 03.09.2021

Зі святом 1 вересня!!!

Дорогі учні, шановні освітяни та батьки!      Прийміть найтепліші привітання з Днем знань і початком нового навчального року. 1 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас та дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у школу. 1 вересня – це свято, яке дороге кожному, хто навчається і навчає: для педагогів починається новий етап в роботі та радість від зустрічі зі своїми вихованцями. Для дітей – це  серйозне навчання, спілкування з друзями, успіхи і відкриття.     У цей святковий день хочеться побажати педагогам та батькам терпіння, сил, наснаги. Памятайте, що тільки у єдності ми зможемо виростити розумних та достойних дітей!      Дорогі учні! Нехай у вас в житті завжди буде місце для знань, а цей новий навчальний рік принесе успіх, мир, злагоду та любов!  Якщо ви сьогодні стали кращими ніж були учора, ви вже досягнули успіху. Вірте в свої сили, крокуйте впевнено до поставлених цілей!

13:19 01.09.2021

Тривають педагогічні зустрічі

16-17 серпня продовжили роботу методичні онлайн-дайджести, організовані комунальним закладом “Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області”.

14:07 19.08.2021

Стартували “секційні” з організації освітнього процесу в 2021/2022н.р.

16 серпня 2021 року стартували онлайн-дайджести з організації освітнього процесу у 2021/222 н.р., організовані Департаментом освіти і науки Чернівецької ОДА та КЗ “Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області”. 

15:17 16.08.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень