Відділ освіти апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради

Новини

 

 

Пам'яті жертв голодоморів

Дата створення: 16:00 27.11.2020

В останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні. Цього дня у Загальнонаціональній хвилині мовчання Україна схилить голови в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі. Просимо всіх приєднатися до акції, 28 листопада о 16 годині у вікнах своїх осель засвітити свічки пам’яті за жертвами українського народу. Це знак нашої скорботи. Це святий вогник, який зігріє душі загиблих. Це світло очищення задля нашого майбутнього. Прийміть до себе в душу краплю світла, тепла, добра, любові, адже тільки любов’ю до ближнього свого ми подолаємо зло. Голодомор – сумна і страшна сторінка української історії. Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей - наших земляків, без жалю винищених Голодомором! Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!

Учитель року: перший конкурсний день

Дата створення: 12:09 26.11.2020

Сьогодні, 26 листопада відбулися перші конкурсні випробування І туру Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Учитель року 2021».  Конкурсанти подолали випробування «Тестування з фахової майстерності», під час якого дали відповіді на 30 запитань, з яких 30% - складали запитання з загальної педагогіки та психології, 70% - запитання, пов’язані із безпосередньою управлінською/педагогічною діяльністю. Не дивлячись на деякі технічні труднощі всі учасники в усіх номінаціях успішно справилися із завданнями. Вітаємо конкурсантів із гарними результатами! Перший етап подолано.

Нарада з керівниками закладів освіти

Дата створення: 16:03 20.11.2020

20 листопада 2020 відбулася онлайн нарада із керівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти. В нараді взяли участь начальник, провідні спеціалісти відділу освіти, директори комунальних установ та голова райкому профспілки. В ході зустрічі було обговорено ряд актуальних питань в галузі освіти, зокрема: -    щодо організації безпечного середовища в закладах освіти, в тому числі в контексті протиепідемічних заходів; -    щодо організації роботи закладів освіти під час дистанційного навчання, в рамках нового положення про дистанційне навчання; -    щодо основних напрямків здійснення інституційного аудиту в закладах освіти; -    щодо ходу атестаційного процесу; -    щодо організації пробного та основного ЗНО; -    щодо участі закладів освіти у проєктах. Було акцентовано увагу на ряд інших актуальних питань, обговорено поточні проблеми та шляхи їх вирішення. За підсумками наради надано відповідні доручення та рекомендації.

Вітаємо з Всесвітнім днем дитини!

Дата створення: 09:44 20.11.2020

Вітаємо з Всесвітнім днем дитини!

Триває атестаційний процес

Дата створення: 16:20 18.11.2020

Сьогодні, 18 листопада 2020 року в очно-дистанційному форматі відбулося ІІ засідання атестаційної комісії другого рівня Новоселицької міської ради. Під час роботи члени комісії розглянули питання   -    Про хід атестаційного процесу в Новоселицькій та Мамалигівській ОТГ -    Про подачу списків педагогічних працівників, що претендують на присвоєння педагогічного звання «Учитель-методист» до АК ІІІ рівня. Так, відповідно до порядку денного, комісія опрацювала список педагогів, які підлягають атестації в 2020/2021 н.р., обговорила проблемні моменти із забезпеченості курсовою перепідготовкою, затвердила список педагогів, які атестуватимуться комісією ІІ рівня.  Крім того, комісією затверджено список педагогів, які претендують на присвоєння педагогічного звання «Методист», відповідний список буде надіслано до атестаційної комісії ІІІ рівня.

Онлайн-навчання вчителів української мови

Дата створення: 16:17 18.11.2020

17 листопада відбулося онлайн-навчання для вчителів української мови та літератури Новоселицької та Мамалигівської ОТГ на тему: «Форми роботи на уроках української мови та літератури під час дистанційного навчання». Під час навчання були розглянуті різні форми організації контролю знань учнів, такі як:

Онлайн-навчання для практичних психологі

Дата створення: 16:15 18.11.2020

18 листопада відбулося онлайн-навчання для практичних психологів Новоселицької та Мамалигівської ОТГ щодо створення анкет, опитувальників за допомогою Google Форм.

Стартував «Учитель року-2021»!

Дата створення: 11:44 13.11.2020

    Відповідно до чинної нормативної бази в Україні розпочався Всеукраїнський конкурс фахової майстерності «Учитель року-2021».     Цьогоріч конкурс проводиться в номінаціях «Керівник закладу освіти», «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання».    Першим етапом стала організаційно-підготовча робота І туру конкурсу, який відбуватиметься на базі Новоселицької ОТГ.     В рамках підготовки відбулися організаційні засіданні із членами фахових журі, під час яких обговорено актуальні питання щодо змісту проведення конкурсних випробувань, критеріїв оцінювання, особливостей проведення змагань в умовах пандемії. Члени журі визначили план дій щодо якісного проведення конкурсу.     Крім того, протягом тижня відбулися й інструктивні зустрічі із конкурсантами в усіх номінаціях. Під час зустрічей із конкурсантами проговорено етапи проведення, вимоги до виконання завдань, організаційні та змістові питання.     В нарадах взяли участь голова оргкомітету Аделіна Руснак, голови та члени журі, учасники конкурсу.

Методична студія для вчителів біології

Дата створення: 14:26 12.11.2020

 12 листопада 2020 року на базі системи освіти Новоселицької та Мамалигівської громад відбулася онлайн методична студія для вчителів біології за участі Ірини Чорної, методиста науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППОЧО на тему «Комп’ютерні грід-технології, та їх застосування в молекулярній біології».  Модератором зустрічі була вчитель біології Новоселицької гімназії Яна Дисар. Ірина Віталіївна детально продемонструвала можливості грід-технологій, різноманіття онлайн баз даних, які можуть використовувати педагоги на уроках біології в старшій школі, в тому числі для візуалізації досягнень науки в галузі біохімії, в рамках підготовки учнів до ЗНО, а також для роботи із обдарованою та талановитою молоддю. Дякуємо всім, хто долучилися.