A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Новоселицької міської ради

Новини

 

 

З Днем Соборності України!

22 січня українці святкують День Соборності – це особлива дата, що символізує єдність українських земель та людей. Усім жителям нашої батьківщини шлемо привітання і побажання зберігати силу духу, бадьорість та оптимізм. Нехай у кожній сім'ї панує мир і спокій, любов та порозуміння!

12:20 22.01.2022

Нарада працівників відділу освіти Новоселицької міської ради із керівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти, заступниками директорів з НВР закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської територіальних громад

Сьогодні, 21 січня 2022 року відбулася чергова нарада працівників відділу освіти Новоселицької міської ради із керівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти, заступниками директорів з НВР закладів освіти Новоселицької та Мамалигівської територіальних громад. Під час роботи було обговорено ряд актуальних питань, зокрема щодо: - організації діяльності закладів освіти в умовах дистанційного навчання; - активізації національно-патріотичного виховання в закладах освіти; - участі здобувачів освіти в олімпіадах, змаганнях, конкурсах; - організації харчування в закладах в контексті реалізації державної політики; - організації "молодіжного простору"; - якісного впровадження "Концепції розвитку щоденного спорту в закладах освіти"; - участі педпрацівників у обласному методичному аукціоні та інших заходах для педагогів та здобувачів освіти, що відбуватимуться впродовж січня-лютого. Окрім розгляду та обговорення зазначених питань відбулося онлайн-консультування керівників та заступників щодо імплементації Положення про педагогічну інтернатуру в освітній процес закладів освіти, підготовлена КУ "Центр ПРПП". В ході роботи учасники наради отримали необхідні рекомендації та доручення.

18:16 21.01.2022

В Новоселиці відзначили річницю з дня народження Михая Емінеску

15 cічня 1850 року народився всесвітньовідомий поет, класик румунської літератури Михай Емінеску. В місті Новоселиця  на перехресті вулиць Хотинської і Центральної,  у сквері, у 2002 встановлено бюст румунського класика М. Емінеску. Саме сюди у день народження поета прийшли вшанувати його пам’ять представники міської ради, педагоги, учнівська молодь громади. Діти декламували поезію поета. Перед присутніми виступив Руслан Майданський, заступник новоселицького міського голови. Виступаючі говорили про неоціненний внесок великого поета у розвиток румунської літератури. Відбулось покладання квітів до бюсту Михая Ємінеску.

14:40 15.01.2022

Чергове засідання АК ІІ рівня

14 січня 2022 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня, створеної при відділі освіти Новоселицької міської ради. Під час засідання комісія розглянула ряд питань, зокрема: • Про внесення змін до персонального складу комісії ІІ рівня; • Про вилучення зі списків педпрацівників, що підлягають атестації комісією ІІ рівня педагогів закладів освіти Боянської ТГ; • Про внесення змін до списків медпрацівників, що підлягають атестації комісією ІІ рівня у зв`язку з успішним проходженням атестації; • Про розгляд напрацювань педагогів, що атестуватимуться на присвоєння педагогічних звань «вчитель-методист», «педагог-організатор-методист», «практичний психолог-методист», «керівник гуртка-методист». Члени комісії констатували високий організаційний рівень ходу атестаційного процесу в закладах освіти, схвалили напрацювання педагогічних працівників, які будуть направлені до Інституту післядипломної педагогічної освіти з метою отримання експертних висновків.

16:39 14.01.2022

Гімназіада

 12 січня 2022 року в м. Новоселиця пройшли змагання з волейболу (юнаки – старша вікова група) відкритої  Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Новоселицької ТГ. В змаганнях прийняли участь 5 команд ЗЗСО. За результатами змагань І місце посіла команда Малинівського ліцею (вчитель фізичної культури Бернік Д.Л.), ІІ місце – команда Зеленогайського ліцею (вчитель фізичної культури Загоруйко М.Д.), ІІІ місце – розділили між собою команди Новоселицького ліцею №1 (вчитель фізичної культури Чулей С.В.) та Новоселицького ліцею №2 (вчитель фізичної культури Княгницький І.М.) і на IV місці команда Маршинецького ліцею (вчитель фізичної культури Ністрян Є.А.).

14:38 13.01.2022

Новорічний концерт вихованців КЗ «Центр позашкільної освіти»

28 грудня 2021 року відбувся новорічний концерт вихованців КЗ «Центр позашкільної освіти».  Всіх присутніх з прийдешніми святами привітали міський голова Марія НІКОРИЧ та начальник відділу освіти Новоселицької міської ради Аделіна РУСНАК. Юні таланти потішили присутніх своїми виступами. А у фойє будинку культури було розгорнуто виставку виробів вихованців гуртків. Міський голова Марія Нікорич вручила грамоти і дипломи переможцям і призерам різноманітних обласних змагань, а директор «Центру позашкільної освіти» Лариса Гуцуляк нагородила кращих вихованців комунального закладу.

16:37 28.12.2021

Колегія відділу освіти

24 січня 2021 року відбулись колегія відділу освіти Новоселицької міської ради та нарада керівників закладів освіти Новоселицької міської територіальної громади.  Під час заходів заслухано звіт Начальника відділу освіти Новоселицької міської ради Аделіни Руснак про підсумки роботи освітньої галузі у 2021 році. Обговорені питання стану управлінської діяльності адміністрацій закладів освіти, організації діяльності щодо професійного розвитку педагогічних працівників, організації харчування здобувачів освіти, підсумки проведення Року математики у 2021 році. Колегією відділу освіти Новоселицької міської ради прийняті відповідні рішення та схвалено план роботи відділу освіти на 2022 рік. Присутніх в залі з прийдешнім Новим роком привітали вихованці КУ «Центр позашкільної освіти».

13:36 24.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень