Проєкт «Всеукраїнська школа онлайн»

Проєкт «Всеукраїнська школа онлайн», який був розроблений за партнерства Освіторії, стартує на ТБ вже з 6 квітня! ???? Щоранку, о 10:00, з понеділка до п’ятниці уроки транслюватимуть українські телеканали. Розподіл шкільних програм за телеканалами виглядає ось так.

15:52 31.03.2020

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ В УМОВАХ КАРАНТИНУ – РОЗ'ЯСНЕННЯ МОН

МОН рекомендує атестаційним комісіям усіх рівнів прийняти рішення про перенесення своїх засідань на період після карантину, однак у випадку нагальної потреби їх можна проводити онлайн. Про це йдеться у листі-роз’ясненні Міністерства освіти і науки, що був надісланий органам управління у сфері освіти сьогодні, 27 березня 2020 року.

15:36 31.03.2020

Карантин у школах – діти самі вдома. Відповідальність і обов’язки

Поради відділу цивільного захисту Новоселицької міської ради ОТГ У зв’язку з оголошенням у школах про введення карантину діти залишаються вдома. Добре, якщо є бабусі, сусідки, знайомі, які можуть придивитись за дитиною. А якщо нема? Чим зайняти дітей, коли вони вдома самі?

22:29 30.03.2020

Дистанційне навчання

Шановні батьки! Відділ освіти апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради звертає Вашу увагу, що закладами освіти Новоселицької та Мамалигівської ОТГ організоване дистанційне навчання.

22:27 30.03.2020

Увага Коронавірус!!!

Новоселицька міська рада і відділ освіти ще раз звертаються до батьків, вчителів та дітей! Не наражайте себе і своїх близьких на небезпеку. Залишайтеся вдома. Будьте ЗДОРОВІ!

22:25 30.03.2020