Для юних спортсменів громади працює "Чемпіон"

Дата: 24.06.2022 14:46

Закінчився навчально-тренувальний рік у вихованців комунального закладу «Новоселицька дитячо-юнацька спортивна школа». Настали довгоочікувані канікули, проте вихованці школи продовжують вдосконалювати свої вміння й навички.

Чудовим середовищем для цього став спортивно-оздоровчий табір «Чемпіон», що функціонує на базі закладу з 08 по 26 червня. До послуг вихованців, які вирішили поєднати відпочинок та оздоровлення із тренуванням, працюють відділення футболу, волейболу, баскетболу та легкої атлетики.

Відділення працюють відповідно до планів роботи і охоплюють велику кількість дітей різної вікової категорії. Метою роботи табору є популяризація серед молоді рухової активності та здорового способу життя.