Триває щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля». Слобідська гімназія

Ошатним став центр села Слобода. Чистотою засяяла територія Слобідської гімназії. Учні та колектив долучились до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», прибравши частину локацій на території села та територію школи.

14:04 19.04.2024

За чисте довкілля і найменші жителі Новоселицької громади. ЗДО "Ясне сонечко" м.Новоселиця

Маленьки вихованці ЗДО «Ясне сонечко» міста Новоселиця разом з вихователями  старано прибирали територію закладу. Квити, висаджені малюками, тепер милують око відвідувачам.

14:01 19.04.2024

Позашкілля – за чисте довкілля!

Вихованці КЗ «Центр позашкільної освіти» разом з керівниками долучились до акції з прибирання рідного міста. А наші водники прибирали біля річки Прут.

12:42 19.04.2024

Триває щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля». Новоселицький ліцей №1

Завдяки  учням та колективу Новоселицького ліцею №1, які  долучились до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», територія закладу забуяла новими зеленими насадженнями. Різноманіття дерев та квітів зробить територію більш привабливою і затишною.

12:03 19.04.2024

Триває щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля». Строїнецька філія

Засяяло чистотою і село Строїнці. Учні та колектив Строїнецької філії долучились до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», прибравши частину локацій на території села та територію школи.

12:02 19.04.2024